Prvý franchisingový informačný systém Vám poskytne kompletné riešenie - nielen export

Profesionálne CallCentrum a bezplatná linka 0800 110 100

na naše náklady – čiže vy nehradíte ani prijímané hovory, v dohodnutom mesačnom rozsahu

Systém kontroly a manažovania maklérov

Celý realitný proces pod prehladne pod kontrolou od telefonátu, cez náber po realizáciu obhliadok, rezerváciu, kúpu a dosledovanie povolenia vkladu. Ekonomické výstupy, hodnotenia maklérov, kontrola.

Cloud

Všetky Vaše nehnuteľnosti a dopyty môžete spravovať odkiaľkoveľ na svete. Zdieľať dokumenty so svojími partnermi

Hosting

V cene systému je aj kvalitný hosting vrátane e-mailových účetov podľa Vaších potrieb

Automatický export ponúk

ESTATeVOKE automaticky exportuje všetky ponuky na najväčšie on-line katalógy nehnuteľnosti. Zároveň zabezpečuje automatické obnovanie nehnuteľností.

Automatický plánovač

Systém Vás aj Vaších klientov automatický upozorní formou SMS alebo e-amilu na najbližšiu obhliadku nehnuteľnosti, podpis zmlúvy a všetky podstatné udalosti

Podpora viacerých jazykov

Systém má zabudovanú podporu viacerých jazykových verzí ako pre klientov tak aj pre maklérov. Podporuje automatické generovanie popisu nehnuteľnosti v Slovenskom a Anglickom jazyku

Množstvo informácií pre klienta

Pri každej nehnuteľnosti klient nájde množstvo zajímavých informácií, ako sú mesačné náklady, podrobné informácie o lokalite a jej histórie, štatistické grafy.

Systém od maklérov pre maklérov

Systém ESTATeVOKE je zameraný na spokojnosť maklérov. Namiesto pridávanie nadbytočnej práce pomáha s predajom nehnuteľnosti. Minimalizuje straty spôsobené nezapísaním dopytu, alebo odbitím klienta, pretože sa maklér práve nachádza na obhliadke, prípadne rieši inú dôležitú úlohu. Prenášame časť práce na klienta, ktorý si môže požiadať o obhliadku nehnuteľnosti priamo cez web. Tkatiež minimalizujeme čas potrebný na nahodenie nehnuteľností na ostatné realitné portále, vďaka automatickému exportu a obnove nehnuteľností.