Moderné kancelárie v Klientskom centre Žilina

Chceli by ste mať kanceláriu v centre diania? Povedzme, že pod jednou strechou s najmodernejším Klientskym centrom Slovenska? Že sa to nedá?  Opak je pravdou!

Realitné centrum MGM prichádza s ponukou predaja kancelárskych priestorov priamo v  budove polyfunkčného komplexu Europalace v Žiline.

Výhodou komplexu je najmä umiestnenie Klientskeho centra mesta Žiliny priamo v budove na I. a II. podlaží. Kancelárie určené na predaj sa nachádzajú na III. a IV. podlaží a sú priamo prepojené s Klientskym centrom buď cez vestibul, výťahy alebo podzemnými parkoviskami. Najmenšie kancelárie na predaj sú už od 20 m2, čiže aj živnostníci, ktorí doteraz robili z domu ako napr. znalci alebo geodeti majú šancu kúpiť si vlastný priestor. Rovnako ponúkame priestory väčších výmer, vhodné pre firmy, ktoré chcú svojim veľkolepým priestorom ohúriť svoju klientelu alebo ďalej prenajímať napríklad aj ako menšie celky.

Pri kúpe kancelárskych priestorov máte taktiež možnosť zakúpiť si do vlastníctva konkrétne parkovacie miesta. Samozrejme, vaši klienti, rovnako ako aj návštevníci klientskeho centra môžu využívať kapacity dvoch podlaží vnútorných parkovísk, kde je prvá hodina parkovania zdarma. Miesta je tu teda skutočne dostatok.

Zloženie vlastníkov a nájomníkov je tu veľmi pestré - od katastra, matriky, cez políciu  až po poštu. Zo súkromného sektoru tu sídli napr. naše realitné centrum - MGM,  spoločnosť zaoberajúca sa energetickými certifikátmi, projektanti, architekti, IT developeri, komora stavebných inžinierov, ale napríklad aj zubná klinika s pohotovosťou.        

Priestory, ktoré ponúka Europalace sú vhodné pre všetkých, ktorí dokážu ťažiť z blízkosti klientskeho centra a masívneho pohybu ľudí. Do konceptu by vynikajúco zapadla napr.  právnická/advokátska kancelária, exekútorský úrad, notárstvo ako aj iné služby ako napr. finančné sprostredkovanie, konzultačné služby a poradenstvo.

Z nášho hľadiska ide o ideálnu investíciu,  keďže lokalita a prítomnosť Klientskeho centra zaručuje rast cien týchto priestorov aj  do budúcna.  

Tak neváhajte a nepremárnite jedinečnú príležitosť kúpiť si vlastné priestory na podnikanie v novom srdci mesta Žilina.

Videoobhliadka: https://my.matterport.com/show/?m=95hwZgSwHQt&utm_source=4

 

 

Šetrite čas a peniaze. Zameraje sa na klienta. ESTATeVOKE je pripravený na použitie.